KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286354
nr 1528 6354
ej signerad, damansikte. Olja på duk, 26x23, yttermått inklusive ram. 36x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:27:55
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr